Witam

Przede wszystkim chciałabym serdecznie przywitać wszystkich odwiedzających tę stronę. Robiąc ją starałam się, aby była jak najbardziej przejrzysta, jasna, ładna i czytelna dla wszystkich odwiedzających. Z biegiem czasu strona będzie naturalnie podlegać aktualizacjom i zmianom. Na razie jest na etapie rozwinięcia. Każdy może pomóc stronie. Jeżeli chcemy by zaistniała w internecie, a zwłaszcza w środowisku koniarzy, wystarczy, że wejdziemy tu i zagłosujemy na nią w różnych toplistach. Serdecznie także zapraszam na forum. Życzę miłego czytania oraz oglądania strony ;)

Pozdrawiam

 

Aktualności

Dowiedz się co dzieje się na stronie i w klubie ;) O niektórych (tych ważniejszych ;) aktualnościach możesz zostać także poinformowany poprzez e-mail, jeżeli wpiszesz się na naszą subskrypcję.

Kliknij, aby przejść do aktualności.

 

I Ty możesz współtworzyć tę stronę!

Jeżeli dysponujesz nowymi pomysłami na udoskonalenie strony podziel się nimi ze mną (Pinia), a na pewno przemyślę Twoje propozycje. Proszę o sensowne i przemyślane sugestie; złośliwe itp. będą ignorowane.

Bardzo mile widziane zdjęcia. Jeżeli dysponujesz jakimikolwiek fotografiami skontaktuj się ze mną poprzez e-mail (w dziale kontakt znajdziesz adres i nr gadu-gadu, na który możesz pisać). Nie ma znaczenia to czy zdjęcia są cyfrowe czy tradycyjne. Z góry dziękuję.

 

Pytania i uwagi

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, uwagi - nie chcesz, aby Twoje zdjęcie było w galerii, gubisz się na stronie, coś Ci się nie wyświetla itp. - pisz! W dziale kontakt znajdziesz różne adresy i numery, przez które możesz się ze mną skontaktować. Na pewno postaram się pomóc i odpowiedzieć na każde pytanie lub prośbę ;)

 

Podziękowania

Chciałabym podziękować przede wszystkim Panu Łukaszowi za to, że pozwolił mi prowadzić oficjalną stronę Hippo Klubu, olci00500 za zdjęcia i pomoc oraz wszystkim tym, którzy pomagają współtworzyć tę stronę. Dziękuję.

 

Hosting

Dziękuję serwerowi www.prv.pl za udostępnienie domeny, zapewnienie hostingu, księgi gości i subskrypcji. Podziękowania także dla serwisu www.fora.pl za utworzenie forum oraz dla www.stat4u.pl za prowadzenie statystyk. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam.