Aktualności

23 marca 2009, godz. 18:22

W redagowaniu naszej strony nastąpiła dosyć znacząca zmiana związana z odejściem z Klubu Fredki. Właśnie z tego względu nie może ona pełnić już funkcji administratora, więc zastąpię ją ja. Nie jestem niestety biegła w kwestii stron internetowych, dlatego proszę o cierpliwość i wyrozumiałość. Pozdrawiam.

Banan

12 maja 2008, godz. 23.41

Dziś podaję oficjalne listy startowe zawodów o Puchar Hippo Klubu 2008 ;) Zostaną one rozegrane w dwóch turach, 15 oraz 22 czerwca. Tuż przed rozpoczęciem zawodnicy będą losować konie.

listy startowe

Fredka  

11 maja 2008, godz. 00.06

Tak się złożyło, że długo trzeba było czekać na kolejną aktualizację. Niemniej jednak ona nastąpiła i obiftuje w zdjęcia nadesłane przez Tropika (serdeczne dzięki :*), utrzymane w konwencji padokowo trawiastej ;) Można je podziwiać w galerii "zdjęcia koni". Wkrótce dodam następne, nieco starsze. Pogoda piękna, więc sprzyja uwiecznianiu ciekawych momentów, do czego gorąco wszystkich zachęcam.

Niedługo również podam listy zawodników zakwalifikowanych do Pucharu Hippo Klubu 2008, a wraz z nimi datę rozgrywania zawodów - to nastąpi zapewne w poniedziałek. Pozdrawiam

Fredka  

23 grudnia 2007, godz. 13.39

Kochani Klubowicze! Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się wielkimi krokami Nowego Roku w imieniu swoim i Trenera pragnę złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia, przede wszystkim (standardowo) zdrowia, a także szczęścia, które jak wszyscy doskonale wiecie na końskim leży grzbiecie ;) Ażeby Wasza pasja cały czas się pogłębiała, żeby się spełniły wszystkie, nawet najśmielsze marzenia z nią związane! Trzymajcie się ciepło i nie przesadźcie z jedzeniem i piciem ;)

Fredka  

2 listopada 2007, godz. 00.03

Dzięki uprzejmości Dzikiej Oli możemy podziwiać w galeriach nowe fotografie. Możemy liczyć także na następne, o ile utrzyma się ładna pogoda i znajdzie się jakiś ambitny i zdolny fotograf, który zeche się akuratnie wybrać do stajni :) Zachęcam jeszcze raz wszystkich do robienia i przysyłania zdjęć. Pozdrawiam

Fredka  

31 października 2007, godz. 16.14

W końcu rozpoczęło się długo przez wszystkich wyczekiwane "wielkie skakanie" :) Jak donoszą nasi tajni informatorzy na treningach niektórzy szczęśliwcy skaczą przeszkody 100-110 (a czasem więcej ;)), o ile dopisze pogoda i podłoże. Póki aura sprzyja jeździmy na łące lub piaskowej ujeżdżalni, hala używana jest jedynie podczas deszczu.

A ja ponawiam swój apel o przesyłanie zdjęć. Ja żadnych nowych i interesujących fotografii nie mam, dlatego proszę Klubowiczów o przesyłanie własnych. Jednocześnie każdy kto chce brać udział w rozwijaniu strony proszony jest o kontakt ze mną. Tymczasem wrzucam dwie fotki z wakacji, żeby nie było Wam smutno :)Trzymajcie się cieplutko w te jesienne dni :)

Fredka  

26 września 2007, godz. 15.02

W dziale "Toplisty" znajduje się już szereg toplist, na których możecie głosować na naszą stronę :) Pojawiły się także pierwsze bannery i buttony, ale jeszcze nnie działają, więc chwilowo możecie na nie sobie tylko popatrzyć ;) Nadsyłajcie mi także swoje projekty, na pewno je rozpatrzę :) Pozdrawiam

Fredka  

2 września 2007, godz. 13.54

Profile wszystkich naszych koni zostały ukończone, przy imieniu każdego wierzchowca można teraz zobaczyć zdjęcie całej sylwetki, a także portret :) Do galerii trafiło także kilka nowych fotek.

Ja natomiast z okazji zbliżającego się rozpoczęcia roku szkolnego życzę wszystkim uczniom powodzenia, mam nadzieję, że wakacji zbyt szybko nie zapomnicie :)

Fredka  

30 sierpnia 2007, godz. 22.41

Chyba każdy wrocławski koniarz wie o działalności schroniska dla koni "Tara". W najbliższym czasie placówka ta będzie szczególnie potrzebować Waszej pomocy. Planowany jest remont i uprzątanie nowej siedziby schroniska, w dniach 21-23 IX. Dokładniejsze informacje można znaleźć tutaj (klik!).

Powoli wypełniane (zdjęciami) są także profile koni. Jak do tej pory udało mi się ukończyć profil Bad Boy'a i Gardena. Pozostałe konie wciąż czekają, a ich zdjęcia są niemal gotowe do wrzucenia na serwer :) Proszę więc o cierpliwość i systematyczne przeglądanie działu "Nasze konie" :) Pozdrawiam

Fredka  

28 czerwca 2007, godz. 11.42

W galerii pojawiło się kilka zdjęć z zawodów i nie wykluczam, że dodam ich jeszcze więcej :) Działają także dwa kolejne działy, tym razem z linkarni: serwisy jeździeckie i inne.

Ja tymczasem życzę wszystkim miłych i bezpiecznych wakacji, spędzonych w doborowym towarzystiwe (koni) ;) Pozdrawiam

Fredka  

21 czerwca 2007, godz. 23.01

Zapraszam do zapoznania się z oficjalnymi wynikami zawodów. Zdjęcia zostaną wrzucone... wkrótce ;) Przy najbliżej okazji, jak tylko do mnie napłyną :)

wyniki zawodów o Puchar Hippo Klubu 2007

Otwarte zostały także dwa działy: treningi i obozy treningowe. Wszelkie sugestie co do tego, co powinno się jeszcze w nich znajdować proszę przesyłać na mój e-mail.

Fredka