Klubowicze

 

Kangur

urodziny obchodzi: 10 marca

gadu-gadu: 3346069 Gadu-Gadu

e-mail: kangurek20@poczta.fm

blog: www.squash.mylog.pl

Jeżdżę na Drylu od ho ho i jeszcze trochę. Jestem dziwna, mam sklerozę. Nie potrafię szybko przyswajać informacji (szczególnie na koniu). Kiepsko skaczę, jestem jedną z młodszych dłużej jeżdżących - znają mnie jako Kangura. Pan Łukasz nigdy nie wie ile mam lat. Lubię spać, nic nie robić i jeść dobre rzeczy. Uwielbiam jeździć na Drylu. Słucham radia i komputera, staram się słuchać rodziców. Dobrze się uczę... w miarę ;)

 

Szachrajka

urodziny obchodzi: 21 września

gadu-gadu: 7967267 Gadu-Gadu

e-mail: basia@termar.pl

blog: www.szachrajka.blog.onet.pl

Moim hobby są koniki, pływanie, jazda na nartach i łyżwach, jedzenie, taniec, wymyślanie romansów (czego dowodem jest mój blog). Moim ulubionym konisiem jest Santana, mimo że "zjechałam" z niej kilka razy. Moimi ulubionymi zespołami są oczywiście: Blog27, Tokio Hotel i  Ich Troje (nie bierzcie tego na serio). "Ukochaną" osobą z klubu jest dla mnie oczywiście OLIWKA: OLIWKA, OLIWKA WE LOVE YOU OLIWKA!

 

Puma

urodziny obchodzi: 3 października

gadu-gadu: 9361728 Gadu-Gadu

e-mail: karolina_153@o2.pl

blog: http://karolina1991.bloog.pl

Hej! Mam na imię Karolina jeżdżę w Hippo Klubie już 2 lata i moim ulubionym koniem jest Santana i jeszcze raz Santana. Mam 15, prawie 16 lat i bardzo lubię zwierzęta. Mam dwa psy: Funię i Psotę. Bardzo lubią się razem bawić, a szczególnie z moim tatą. Moim hobby jest jazda konna i tak dla odmiany jazda konna ;)

 

Okruch

urodziny obchodzi: 19 sierpnia

gadu-gadu: 1620430 Gadu-Gadu

e-mail: aga_okruszek@op.pl

Okruch, czyli "klubowy towar eksportowy" - reprezentowała HK startując na zawodach regionalnych w parze z Filipem (kariera z Rosynantem niestety się nie udała ;)). Zawsze uśmiechnięta i w dobrym nastroju, pozytywnie nastawiona do wszystkich (trzeba mieć wyjątkowy dar, aby ją do siebie zrazić). Ma niesamowitą rękę do koni, wyczucie i podejście - dogada się z każdym, nawet trudnym i charakternym wierzchowcem. Jeździć zaczęła kupę lat temu - najstarsi górale nie pamiętają kiedy to było... Ponadto osoba bardzo pracowita, a przy tym niezmordowana :)
Można z nią kraść konie - zarówno w sensie metaforycznym jak i dosłownym ;) Od lat czeka na księcia z bajki, który winien pojawić się na hucule... Książę jednak (w przeciwieństwie do hucuła) nie ma zagwarantowanego stałego pobytu u boku Okrucha ;) Motto życiowe zapewne brzmi: "gniade jest piękne" (choć innym pewnie też by nie pogardziła ;)). Od paru ładnych miesięcy (do pary wraz z innym przebiegłym klubowiczem) nosi się z zamiarem podprowadzenia ogiera, w celu stworzenia Świniarskiej Stadniny Koni - filary hodowlane stanowić będą trzy (prawie) sprawdzone klacze - matki, o ogromnym potencjale (zarówno genetycznym jak i sportowym): Mańka, Łysa i Kucka 8) Jednak techniczne problemy ze sprowadzeniem odpowiedniego ogiera czołowego karzą odłożyć chytry plan na później :)
Poza końmi uwielbia wszystkie zwierzęta - jest szczęśliwią posiadaczką kudłatej bestii zwanej Blade, jednego szczura (płeć i imię autorowi bliżej nieznane), do niedawna także tragicznie zmarłego królika Beemki (tudzież Resora).

 

Dzika Ola

urodziny obchodzi: 24 stycznia

gadu-gadu: 4294154 Gadu-Gadu

e-mail: olzaba2@o2.pl

blog: http://olusiunia.blog.interia.pl

Jestem Dzika Ola. Swoją ksywkę dostałam już na początku (kiedyś) drugiego etapu. Czemu? Pan Łukasz twierdzi że właśnie tak... dziko... jeżdżę :D No, muszę przyznać, że uwielbiam szybką jazdę :) Zwłaszcza na Gardenku, którego kocham i na którym już niestety nie jeżdżę :( Teraz zajmuję sie naszą słodką i nieznośną Ijo :P Teraz trochę o mnie. Jestem szaloną i zwariowaną dziewczyną. Mam dość silny i dominujący charakter. Szczerość to moje drugie imię :P Jak coś mi nie pasuje, to od razu to głośno mówię. Nie lubię osób zbyt pewnych siebie i fałszywych. O koniach mogę jeszcze powiedzieć... po prostu: Kocham je! Dzięki nim mogę żyć pełnią życia... :)

 

Magda (w szkole: Amazonka)

urodziny obchodzi: 10 lutego

gadu-gadu: 7850116 Gadu-Gadu

e-mail: magdaluk@vp.pl

blog: www.amazonka171.fbl.pl

Lubię pisać artykuły do gazetki szkolnej. Konie to moja pasja. Lubię też pływać oraz grać w koszykówkę. Lubię sie uczyć. Moimi ulubionymi przedmiotami są WF, j. angielski oraz przyroda. Kocham koniki, a najbardziej z HK lubię Boy'a i Filipa, z innych stajni Idasa i Barka. Oprócz tych wszystkich wymienionych zainteresowań lubię pisać blogi, układać puzzle i ćwiczyć na gimnastyce korekcyjnej :D

 

Sztuczny piesek

urodziny obchodzi: 9 września

gadu-gadu: 2670215 Gadu-Gadu

e-mail: kroniczek@wp.pl

blog: http://www.a-naughtygirl.mylog.pl

Moje prawdzie imię brzmi Magda, ale klubowicze wołają na mnie Sztuczny Piesek. Interesuję się tańcem, jazdą konną i muzyką (moją ulubioną piosenkarką jest Beyoncee, a ulubioną piosenka "Baby boy"). Moje ukochane wierzchowce to Dryl, Ijo i Fifi. Bywam ogromną marudą i panikarą (kochana Kurna coś o tym wie). Za szkołą przepadam średnio, a za konikami… ach nie ma nic od nich lepszego

 

Kurna

urodziny obchodzi: 6 sierpnia

gadu-gadu: 9640553 Gadu-Gadu

e-mail: nikus_dc@o2.pl

blog: www.pocalunek-na-dobranoc.eblog.pl

Mam na imię Dominika, ale w klubie mówią na mnie Kurna. Kocham snowboard, muzykę i dobre kino. Interesuje mnie fotografia, zwierzęta i sport. Jestem żywiołową i pewną siebie osobą, ale zawsze szczerą i lojalną. Moim ukochanym koniem w klubie jest Bad Boy, a zaraz po nim Dryl. To, czego w życiu najbardziej nie lubię to szkoła (a raczej 45 minut lekcji) i udawanie kogoś, kim się nie jest.

 

Pigi

urodziny obchodzi: 20 lipca

gadu-gadu: 8682484 Gadu-Gadu

e-mail: yeoop@interia.eu

blog: www.the-prince-of-slytherin.blog.onet.pl

Może Ciebie polubię, ale ciebie to już nie. Nie ma we mnie nic ciekawego, nic. Istnieję podobno po to, aby tlen zużywać. Co powiem to się stanie, a pierwszeństwo w ruchu drogowym i w autobusie należy do mnie. Mój umysł jest tak zaprogramowany, że nie reaguje na komendy. Tysiące programów antywirusowych, miliony grafik, miliardy przekleństw, biliony ton nieprzemyślanych słów. Panicznie boję się ciemności, a w nocy przemierzam delikatnie oświetlone żarem z ognisk uliczki wyobraźni. Nie mam pięknych oczu, piszę wiersze, które są zapisane głęboko w pamięci mojego komputera. Nie cenię ilości ponad jakość. Sumienie jakości celującej, czyste jak łza, bo nie używane. Nic do mnie nie dociera, bo mam otwarty umysł, niestety na wylot. W dwóch wersjach występuję. Jako rozpieszczona dziewczynka i dojrzała dziewczyna, acz nigdy nie zachowuję stosownej powagi. To nie ja czekam na szczęście, lecz szczęście czeka na mnie. Gwiżdżę na to, co myślą o mnie inni,a złóść czasami duszę w sobie. Ubóstwiam rap, rock, hip hop. Nie szkodzi na zdrowie mała dawka popu. Konie to nie moja pasja życiowa. Jazda to moja przyszłość pozszywana grubymi nićmi, nie przerwiesz. Kocham tych prawdziwych, szczerych. Tych, którzy obiecują i dotrzymują słowa. Tych, którzy żegnają się po to, aby wrócić. Tych, którzy mnie nie zawiedli. Tych, którzy nie zawodzą. Tych, którzy nie zawiodą. Tych, którzy są, byli i będą. Kocham, ponad wszystko. To się nazywa Przyjaciel, pisany przez wielkie Pe. Opakowałam uczucia w brudne pudełka i schowałam do szuflady, ponieważ nigdy nie wiem kiedy mi się przydadzą. Lubię się wypowiadać, pisać opowiadania, wiersze. Mój zmysł orientacji w terenie jest na poziomie początkującego. Gdzie nie pójdę tam zabłądzę. Nie oszukuję, nigdy, bo to ja ustalam zasady. Nic nie robi na mnie wrażenia, a za męskie perfumy jestem w stanie oddać wiele, zapach ponad wszystkie. Ksywę odziedziczyłam po chorobie, która nękała mnie w dawnych czasach. Nie podżerałam świniom paszy z koryta, to nie w moim stylu. Chorowałam na świnkę. Nie myśl, że jesteś do kogoś podobny, bo w rzeczywistości nie dorastasz mu do pięt. Na świat patrzę przez różowe okulary. Dosięgam księżyca i sypiam na słońcu, bo tak mnie wychowano. Nie łatwo uzyskać mą sympatię. Wybaczam, ale nie zapominam, nigdy.